Piepūšamās atrakcijas Siguldas novadā

Meklējat aizraujošu un izklaidējošu aktivitāti Siguldas novadā? Iznomājiet piepūšamās atrakcijas no mums un nodrošiniet prieku visai ģimenei vai draugu kompānijai. Mūsu atrakcijas ir drošas un kvalitatīvas, nodrošinot jums neaizmirstamus brīžus. Izbaudiet aktīvu atpūtu dabā ar Piepūšamajām atrakcijām - Prieka pūsli!

Kas mēs esam?

Kāpēc izvēlēties mūsu atrakcijas?

Mēs piedāvājam plašu piepūšamo atrakciju klāstu Siguldas novadā un citviet. Izbaudi adrenalīnu, smieklu un prieku kopā ar mums!

Mēs esam uzticams un profesionāls piepūšamo atrakciju nomas pakalpojumu sniedzējs. Mūsu atrakcijas ir augstas kvalitātes, drošas un rūpīgi uzturētas. Mēs nodrošinām lielisku klientu apkalpošanu un piedāvājam konkuretspējīgas cenas. Izvēlies mūs un baudīsi neaizmirstamus piedzīvojumus!

Kas jāzin nomājot piepūšamo atrakciju

Piegāde

Ņemot vērā, ka iznomājam profesionālās piepūšamās atrakcijas, kas sver līdz pat +/- 300 kg, piegādi veiksim mēs paši. Atrakciju atvedīsim, uzstādīsim un pēc ballītes to savāksim, aizvedīsim un iztīrīsim.

Piegādes un uzstādīšanas izmaksas pēc vienošanās. Sazinoties ar mums norādiet vietu kur būs nepieciešama piepūšamā atrakcija.

Kas jāzin nomājot piepūšamo atrakciju

Uzstādīšana un novākšana

Piepūšamo atrakciju piegādājam laika posmā no 9:00 - 12:00 un novācam 18:00 - 20:00. Ja nepieciešami citi uzstādīšanas un/vai novākšanas laiki, vienosimies.

Kas jāzin nomājot piepūšamo atrakciju

Publiskie pasākumi

Visas cenas norādītas nomājot piepūšamo atrakciju privātiem pasākumiem, bet ja tā nepieciešama publiskiem vai komerciāliem pasākumiem, cena pēc vienošanās

Sazinieties ar mums